TPM 8 SERIES

Przekrocz swoje granice z JFY

Maksymalna produktywność, prosta obsługa i maksymalne bezpieczeństwo – TPM oferuje najlepszy stosunek ceny do wydajności. Dzięki solidnej ramie, automatycznej kompensacji i przyjaznemu interfejsowi użytkownika, zapewnia precyzyjne wyniki w rekordowym tempie. Gęsta sieć serwisowa i spersonalizowane zestawy startowe zapewniają szybki start produkcji i maksymalną wydajność.

Reliable bending result

Optimal machine frame structure, and stable and lasting hydraulic crowning as well as an automatic compensation system ensure workpiece linearity and bending angle.

Łatwy w obsłudze

Easy to operate with TJS-90T and optional LANTEK offline programming, 19" touch screen with 3D visual advanced validation system of TJS-90T system prevents interferences and automatically generates bending processes.

High safety standard

Machine is equipped with light barrier and safety circuit detection (mechanical and electrical) to ensure operator's safety in EU standard.

Najlepsza w swojej klasie obsługa

Gęsta i profesjonalna sieć serwisowa z lokalnym i na miejscu wsparciem.

Energy efficient

TPM is equipped with servo motor hydraulic drive, compared to AC motor, providing additional 40% energy saving and 20% productivity boost.

Zobacz nasz TPM 8 w akcji!

Przekonaj się na własne oczy, jak ta innowacyjna maszyna łączy elastyczność, bezpieczeństwo i wydajność, aby udoskonalić Twoje operacje gięcia. Nie przegap okazji, aby zobaczyć, jak TPM8 może odmienić Twój proces produkcyjny.

Funkcje i wydajność

Wydajny serwomotor
  • Silnik serwo zmniejsza zużycie energii o około 40% w porównaniu z silnikiem prądu przemiennego.
  • Wydajność pamięci RAM jest o 17–211 TP3T wyższa niż w poprzednim modelu.
  • Znacząco obniża temperaturę oleju dla lepszej wydajności i żywotności.
  • Windows 10 Enterprise z 19-calowym dotykowym ekranem LCD, rozdzielczością 1280 x 1024 i obsługą wielodotyku.
  • Technologia programowania konturów cyfrowych/2D z widokiem 3D, automatycznym przygotowaniem procesu gięcia i symulacją gięcia.
  • Obsługuje import plików CAD (DXF), import plików 3D (IGS), elastyczne automatyczne obliczanie procesów gięcia oraz wykrywanie kolizji dla detalu, formy i kadłuba.
  • Elektrohydrauliczny system steruje dwoma siłownikami dla wysokiej, zsynchronizowanej dokładności zginania i repozycji.
  • Zintegrowany system sterowania hydraulicznego zapobiega wyciekom oleju i zwiększa stabilność maszyny.
  • Hydrauliczny system samoczynnego wyginania eliminuje wpływ deformacji suwaka na jakość gięcia.
  • System CNC automatycznie dostosowuje wartość łukowatości (crowning) dla precyzyjnej i wygodnej obsługi.
  • Wysoka prędkość i wysoka dokładność pozycjonowania.
  • Wielofunkcyjny zderzak tylny rozszerza się od standardowej konfiguracji jednoosiowej do czterech osi.
Główna specyfikacja JednostkaTPM8 60/2050TPM8 100/3100TPM8 150/3100TPM8 225/3100TPM8 320/4100
Maksymalna siła zginaniakN6001000150022503200
Maksymalna długość gięciaMm20503100310031004100
Odległość między kolumnamiMm16002700270027003700
Głębokość gardzieliMm350410410410410
Uraz mózguMm215215215215315
Wysokość po złożeniuMm480480480480580
PrędkośćApproachingmm/s180220180160120
Pracujęmm/s101010109
Zwrotmm/s180210180160110
Moc silnika głównegokW8.512.417.821.425.2
Pojemność zbiornika olejuL250400400400550
X axisDokładnośćMm±0.1±0.1±0.1±0.1±0.1
UdarMm500500500500500
Prędkośćmm/s400400400400400
WymiarDługośćMm29003950397039804510
SzerokośćMm14001700172019602200
WysokośćMm23302600261026503270
Waga maszynykilogram5320835099501355022500

Logowanie do Portalu JFY

 

Członkostwo

Ważne do